Kim jesteśmy?

Jesteśmy małą szkołą językową, która uczy dorosłych i dzieci. Istniejemy od 2011 roku, uczymy stacjonarnie i w siedzibie u klienta. Lektor j. angielskiego uczy głównie dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Native speaker z Kanady zajmuje się uczeniem dorosłych i młodzieży.

Kilka słów o nas

Ian  uzyskał w 2003 roku w Budapeszcie certyfikat CELTA, pod okiem jednego z najbardziej znanych trenerów ESL – Jima Scrivener’a. Ponad 10 lat nauczania w renomowanych szkołach językowych w Kanadzie, Anglii, i w Polsce pozwoliło mu na wypracowanie skutecznych technik nauki języka angielskiego uwzględniających indywidualne potrzeby każdego słuchacza. Jego doświadczenie w nauczaniu klientów biznesowych objęło współpracę z następującymi firmami: Tyskie, Siemens, Mercedes Benz, Dr. Oetker, Wiemer Pharma Axa Group, Diageo Channel Golden Gate, EPC, Alfa Elektro, TNT, Orange, CMC Zawiercie, PKO.

Katarzyna uzyskała w 2006 roku dyplom licencjata z języka angielskiego. Jako świeżo upieczony absolwent Uniwersytetu Śląskiego wyjechała do Wielkiej Brytanii, żeby poznać bliżej kulture Anglosasów. Przygodę uczenia dzieci języka angielskiego rozpoczęła 10 lat temu w jednej z największych szkół językowych na Śląsku. Pod okiem specjalistów poznała tajniki uczenia najmłodszych i w 2011 roku założyła własną szkołę i do dzisiaj łączy dwie życiowe pasje: prace z dziećmi i prowadzenie szkoły.

Jak uczymy?

Stawiamy głównie na komunikacje-mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Uczymy języka różnymi metodami, bo każda metoda jest dobra. Bazujemy na swoim wieloletnim doświadczeniu i różnorodnych sprawdzonych materiałach i pomocach. Motywujemy i skłaniamy do mówienia.

Co jest naszą misją?

Naszym zadaniem jest przełamanie twojego strachu przed mówieniem bo to jedyna droga do nauki języka obcego i nie ma innej lepszej. Kochamy uczyć a jeszcze bardziej kochamy patrzeć kiedy nasi kursanci zyskują pewność w komunikacji i coraz większe chęci do nauki.