Dla firm

Szkoła Capital School specjalizuje się w prowadzeniu kursów języka angielskiego na najwyższym poziomie dla klientów biznesowych. Aby uwzględnić potrzeby każdego słuchacza, uczymy indywidualnie, lub w małych grupach. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanego native speakera z wieloletnim stażem w nauczaniu języka.

Zajęcia z nami zapewnią Państwu swobodę w komunikacji w kontaktach z klientami.

Opracowaliśmy następujące rozwiązania biznesowe dla firm:

  • Kurs konwersacyjny z elementami języka biznesu
  • Kurs konwersacyjny z elementami języka branżowego
  • Kurs tailor made koncentrujący się na pogłębianiu znajomości języka z dziedziny i zainteresowań wskazanej przez słuchacza
  • Kursy egzaminacyjne FCE, CAE, CPE.

Dla zainteresowanych intensywniejszą formą nauki języka oferujemy kursy indywidualne lub w grupach dwuosobowych.

Zajęcia prowadzimy u klienta lub w siedzibie Capital School. Kursy mogą rozpocząć się w dowolnym miesiącu. Harmonogram szkolenia i plan zajęć dostosowujemy do potrzeb klienta i poszczególnych grup. Program zajęć przygotowany jest po dokładnej analizie potrzeb językowych klienta:

Etap I

Sprawdzamy w jakich sytuacjach pracownicy danej firmy używają języka obcego, a także jakie specyficzne umiejętności językowe są dla nich niezbędne (ankieta analizy potrzeb dla pracodawcy i rozmowa lektora z pracownikami).

Etap II

Następnie określamy poziom zaawansowania językowego poszczególnych pracowników, dzielimy ich na grupy pod względem umiejętności i potrzeb, dostosowujemy program i materiały dydaktyczne.